Duben 2013

The Vampire Diaries’ Executive Producer, Julie Plec hints at finale details

22. dubna 2013 v 19:53 | Lucie* |  The Vampire Diaries - Other & News
Julie Plec byla poslední dobou hodně zaneprázdněná, tím žě poskytovala rozhovory a naznačovala, čeho naše oblíbené postavy ze seriálu budou čelit ještě předtím, než udeří konec 4. série.
Do finální epizody už zbývají jen 4 epizody a pro fanoušky je těžké nebýt nezvózní ohledně toho, jak to s jejich oblíbenými postavami dopadne, obzvlášť když víme, že Původní tak trochu startují svoje nové dobrodružství.
No, všemi oblíbená výkonná producentka Vampire Diaries, Julie Plec, prozradila pár pikantností o tom, co by mohla budoucnost přinést.
Co se týče Matta:
Mattův jedinečný lidský pohled na maturitu nebude přehlédnut i přes všechno nadpřizozené drama, které se v městečku odehrává. "Určitě se necháme unést a v několika posledních epizodách si Matta užijeme. Rozhlíží se okolo po všech lidech, které má ve svém životě a kteří mají maturovat, možná přejít na univerzitu nebo úplně pryč a žít svůj nadpřirozený osud někde jinde a pak přichází na řadu řešení dalšího kroku." Dále také říká, že Matt bude hodně přemýšlet o tom, kam by ho budoucnost mohla vzít a dokonce bude uvažovat o tom, že by si dal pauzu od všeho toho nadpřirozeného šílenství. Julie říká, "Myslí si něco jako 'Mám nějaké možnosti? Jaké to jsou ? A co chci dělat teď, když jsem volný, abych se mohl dostat pryč od toho všeho, pokud teda chci?' "
Co se týče Eleny:
Teď, když je celá Elenina rodina pryč, jak jí maturita ovlivní ? Eleně rodina chybí. V předposlední epizodě řekne jednu takovu větu, když vyplňuje oznámení o maturitě: "Komu mám to moje poslat?"
Chudák Elena. Ta samotná větička nás nutí se kvůli ní cítit trochu špatně. Maturita bude mít na Vampire Diaries určitě trochu jiný dopad než na ostatná středoškoláské seriály. Hlavně díky tomu že naše hlavní postava nemá žádnou rodinu, se kterou by si mohla promluvit a většina dalších postav jsou buď nesmrtelní nebo čarodějky.
Maturita
Julie mluvila také o dalších maturantech a napověděla, že možná ne všichni si na pódium dojdou pro své diplomy. "Rozhodně ne všichni z našich vzpurných, delikventních studentů budou přítomni, když dojde na předávání diplomů. Neříkám, že nebudou naživu. Prostě se jen nebudou moci sami sebe překonat, když na ně spadá maturita uprostřed té kruté nadpřirozené doby."
To rozhodně zní zle, ale byl by to seriál Vampire Diaries, kdyby všichni došli včas a byli připraveni na takovou velkou událost jako je maturita? Čtyři roky katastrofických plesů náš přesvědčily o opaku...
Lék
Všichni se honili za tím, aby našli lék a teď když víme, kde je, je načase, abychom začali přemýšlet, kdo si ho vlastně vezme. Podle Julie Plec tento lék vstřebá nějaký upír. "Tohle bude jeden z posledních momentů finální epizody."
The Vampire Diaries: 4x22 The Walking Dead - Synopsis

22. dubna 2013 v 19:41 | Lucie* |  TVD 5 - Synopsis
NĚCO ZLÉHO - Jak už se blíží den Maturit, Caroline (Candice Accola) se snaží rozptýlit Elenu (Nina Dobrev) tím, aby se soustředila na jednoduché úkoly, jako je například rozesílání oznámení, ale to Elenu neodrazuje od její nové posedlosti. Šerifka Forbesové (Marguerite MacIntyre) volá Damona (Ian Somerhalder) a Stefana (Paul Wesley) do nemocnice, kde někdo napadal pacienty. Bonnie (Kat Graham), která se pořád snaží donutit Katherine (Nina Dobrev), aby jí pomohla, se odmítá vzdát plánu porazit Silase. Když kvůli silné větrné v bouři v Mystic Falls vypadne proud, najednou se objeví duchové - některí mají dobré umysly a někteří jsou za pomstou

The Vampire Diaries - Joseph Morgan 3 sesona - Bloopers

13. dubna 2013 v 18:22 | Lucie* |  The Vampire Diaries - Videos Other
Sice to vipda ze jsou videa stejni ale nekde jsou dlisne sceny
ale jsou fanka zasmejete sedoporučuji si je zhlednout :-)The Vampire Diaries: 4x21 She’s Come Undone - Synopsis

13. dubna 2013 v 18:10 | Lucie* |  TVD 5 - Synopsis
POJĎME UZAVŘÍT DOHODU - Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley) zkouší nový krutý způsob, jak vyprovokovat Elenu (Nina Dobrev), aby zase nahodila svoji lidskost a Caroline (Candice Accola) je frustrovaná, když se jí její snaha o zakročení vymstí. Když Elena dojde na způsob, jak zastavit trik bratrů Salvatorů, žádají o pomoc u nečekaného zdroje. Matt (Zach Roerig) dává Rebece (Claire Holt) pár nevyžádaných rad ohledně jejích životních rozhonutí a ona se mu na oplátku snaží pomoct. Caroline zažívá nejasné a nebezbečné setkání s Klausem (Joseph Morgan) a Katherine (Nina Dobrev) je nedůvěřivá, když jí Bonnie (Kat Graham) dává nabídku, o které slibuje, že přinese užitek pro obě.

The Vampire Diaries: Silas & Graduation Spoilers

13. dubna 2013 v 18:09 | Lucie* |  TVD 5 - Spoilers
Víte něco o tom, jestli by měl někdo důležitý umřít ve Vampire Diaries ?
Ne, ale mohu vám říct, že v další epizodě se dočkáme jednoho dalšího velkého návratu a stejně tak zahlédneme Silasovu opravdvou tvář - říká se, že se hodně podobá jednomu herci z Atlanty, Scottovi Parksovi. No nicméně si ale moc nezvykejte vídat Silasovo pravé já. Podle zdroje, tento dřívější čaroděj bude i nadále pokračovat v jeho špinavé práci hlavně v přestrojení.
Kdy se v seriálu začnou věnovat tomu, že skoro všichni už za pár týdnů odmaturují ?
To slovo na 'M' se brzo v Mystic Falls stane velkým tématem. "Nastane hodně otázek ohledně věcí jako 'Kdo jsem? Co budu se svým životem dělat? Co by ze mě mělo být? Kam bych měl jít?' " sděluje výkonná producentka Julie Plec. "Všechny naše postavy budou čelit těmto otázkám a učiní rozhodnutí zda zůstat nebo jít, jít na univerzitu, cestovat po světě, zůstat spolu, rozejít se. A hodně důležitých životních rozhodnutí, zatímco budeme dávat sbohem středoškolské částy seriálu. "

Vampire Diaries Spoiler: Jeremy to Return - But What's the Catch?!

7. dubna 2013 v 12:56 | Lucie* |  TVD 5 - Spoilers
Seriál The Vampire Diaries začání křísit mrtvé. TVLine má pro nás exkluzivní spoiler,
který říká, že Jeremy (Steven R. McQueen), který v únoru zemřel pod rukami Katherine, se
ještěpřed koncem 4. série vrátí do seriálu. Ale vrátí se jako Jeremy? Nebo si na sebe nesmrtelná
hrozba Silas vezme podobu Elenina malého brášky? Samozřejmě je tu také možnost, že Bonnie
uskuteční svůj plán strhnout zeď, která je odděluje od druhé strany a přivede tak zpět svého
bývalého. Nakonec, zdroj pro TVLine prozradil, že bychom mohli vidět více známých tváří,
které se "zaskočí" podívat do seriálu ještě před konecm série, který je stanoven na 16. května.