Leden 2014


The Originals' Cast Talks Hayley's History, her Bond with Elijah, Marcel and Rebekah's Revenge on Klaus, and More

12. ledna 2014 v 14:01 | Lucie* |  The Originals - Other & News
Po přestávce se dramatu The Originals vrací se zcela novou epizodou plnou pomsty.

V The River in Reverse musí Elijah vypořádat s následky (pod tímto pojmem chápejte halucinace a nemoc) Klausova kousnutí, pak jako hybrid začal žárlit na kvetoucí vztah jeho bratra s matkou jeho dítěte, vlkolačicou Hayley. "Zdá se, že Elijah prahne po těch nejkomplikovanějších vztazích. Má tisíc let. Člověk by si myslel, že pud sebezáchovy je u něj výraznější," řekl Daniel Gillies pro Zap2it při jejich poslední návštěvě Atlanty. "Je to divné, ne? Protože on tohle chce. Mohlo by to být více komplikovanější a být ve větším minovém poli, kdyby si vybral kohokoliv jiného než Hayley? Je to rostoucí věc. A vypadá to, že čím více se snaží odolat, tím více tyto problémy magneticky přitahuje. "

Pokud jde o Hayley, poté, co ji Elijah zachránil od Tylera, pomůže Elijahovi vyrovnat se s pokousáním avšak jejich vztah nemusí být přenesen na další úroveň. "Myslím, že mají silné vazby, ale v této chvíli jsou opatrní," říká Phoebe Tonkin pro Zap2it. "Samozřejmě je těhotná s jeho bratrem, takže se nesnaží dostat sebe do situace, kdy by si mezi bratry musela vybírat. V životě ji zklamalo už mnoho mužů a při Elijahovi cítí, že je jiný. Lidé ji nechali samotnou, bez podpory a ochrany a on ji chce chránit a co víc zapojil ji do jeho vlastní rodiny. Hayley nemá rodinu, takže proto toto gesto tak oceňuje. "

Už jsme viděli, že Klaus si svou žárlivost ventilovat na svém bratrovi. Joseph Morgan je nadšený, že fanoušci uvidí jak bude Klaus zvládat vztah Hayley a Elijaha. "Nebude se s tím vypořádávat," žertuje Morgan. "Stále má na mysli, že Elijah se chce zmocnit jeho postavení otce. S ohledem na tuto rodinu to chce Elijah nejvíce ze všech. Víte, rodina nadevše. Bere tento úkol vážně. Nebudeme chodit kolem horké kaše zbytečně dlouho. Budeme odkazovat na skutečnost, že byste si mohli myslet, že tím očekávajících otcem je on. Myslím, že je spravedlivé, když spisovatelé vytvořili toto romantické napětí mezi Elijahem a Hayley a tím dostali Klause do zmatené situace. "